W zależności od nastroju, spróbuj naszych tart przygotowanych ze starannie wybranych owoców sezonowych, gdzie łączą się ze sobą najbardziej wyrafinowane smaki: świeże cytrusy z miękkimi orzechami laskowymi w naszej tarcie cytrynowo-orzechowej, czy posmak soli morskiej “fleur de sel” w naszej tarcie czekoladowej. Naciesz się również naszą letnią tartą z rabarbarem, a wreszcie tartą “Douceur d’été”, czyli pysznym połączeniem truskawek z odrobinką pistacji. Niezapomniany smak podkreśla chrupiące ciasto.

Purple tower
Ciasto kruche, sernik z konfiturą domową z czarnej porzeczki, krem mascarpone i kuberdon – tradycyjny cukierek belgijski
~ 13 ~
Crème brûlée
Ciasto kruche, crème brûlée z wanilią z Madagaskaru, sos karmelowy
~ 13 zł ~
Cytrynowa
Ciasto kruche, krem cytrynowy, konfitura cytrynowa, beza włoska

~ 13 zł ~
kliknij aby odkryć
Myślicie, że tarta cytrynowa jest dla was: zbyt kwaśna lub zbyt słodka, jest ona często „za bardzo” lub „nie dość”? Nasza tarta cytrynowa z orzechem laskowym jest zrobiona tak, abyście pokochali ciasta cytrynowe. Aromatyczna moc cytryny jest obecna, lecz jest zrównoważona przez cytrynowy „ganache” o słodkim smaku i łagodny herbatnik z orzechów laskowych. Tego trzeba spróbować!
Rabarbarowa
Ciasto cukrowe, krem migdałowy, ciasto rabarbarowe, kawałki rabarbaru

* dostępna sezonowo
~ 13 zł ~
kliknij aby odkryć
Wspaniała tarta sezonowa z rabarbarem jest uszlachetniona łagodnym kremem migdałowym. Tartę oferujemy również w wersji truskowkowo-rabarbarowej.
Malinowa
Piękna tarta, która cudownie współgra z nadchodzącą wiosną, z leciutkim kremem waniliowym i świeżymi malinami, które ociekają malinowym "coulis".

*dostępna sezonowo
~ 14 zł ~
Czekoladowa
Ciasto cukrowe, „ganache” czekoladowy (czekolada 66%), zests z zielonej cytryny, sól morska.

*dostępna na zamówienie
~ 14 zł ~
Truskawkowo-pistacjowa
Ciasto cukrowe, herbatniki pistacjowe, kandyzowane truskawki, świeże truskawki, bita śmietana pistacjowa. Poczuj letnią lekkość. Połączenie kwaskowatego smaku truskawek ze słodką pistacjową śmietanką.

*dostępna sezonowo
~ 14 zł ~

    Po wysłaniu formularza otrzymacie potwierdzenie i przewidywany czas realizacji zamówienia.

    Nadège Lefèvre
    t: 884 868 860
    m: contact@cukiernia-nadgreg.pl

    Szykujecie duże wydarzenie, imprezę, ślub? Nie wahajcie się ani chwili, zadzwońcie, ustalimy ofertę specjalnie dla was.