Znajdziesz tutaj najsmaczniejsze słodycze, którymi możesz się dzielić z innymi… chyba że wolisz je wszystkie dla siebie!
Zaczynając od zachwychcającej magdalenki, którą sam Marcel Proust opisywał jako « małą muszelkę z ciasta, tak pulchną i zmysłową pod swoim surowym i nabożnym wierzchem… ». Przez słodkie macarons ze znakomitych migdałów, możesz ich spróbować w różnych smakach, między innymi owocowe i czekoladowe.
Mamy również szeroki wachlarz ciastek, których smak się zmienia sezonowo: cytrynowe, karmelowe z masłem solonym, figowe oraz orzechowo-czekoladowe już dowiodły swojej wartości.
Nasza cukiernia oferuje też inne słodycze takie jak financiers, brownies, gofry belgijskie oraz słodkie smarowidła do pieczywa. Smacznego!
Ciacho
Pyszne Belgijskie czekoladowe ciasteczka
~ 4 zł ~
Magdalenka
Ulubione ciasteczka Proust'a... najlepiej komponują się z herbatą.
~ 4 zł /sztuka ~
kliknij aby odkryć
Istnieje kilka historii powstania Magdalenek, a jedna z nich mówi, że to Stanisław Leszczyński nauczył swoją nadworną kucharkę je piec.
Macaroniki
Słodkie makaroniki w przeróżnych smakach.
~ 4,50 zł /sztuka ~
kliknij aby odkryć
Czyż trzeba Wam jeszcze przedstawiać makaroniki? Produkty wyrafinowane i bardzo złożone, na bazie migdałów, mogą mieć nieskończoną ilość odmian, w zależności od wyobraźni: czy wiecie, że istnieją również wersje słone z serem, z foie gras (z wątróbką) … ?

Po wysłaniu formularza otrzymacie potwierdzenie i przewidywany czas realizacji zamówienia.

Nadège Lefèvre
t: 884 868 860
m: contact@cukiernia-nadgreg.pl

Szykujecie duże wydarzenie, imprezę, ślub? Nie wahajcie się ani chwili, zadzwońcie, ustalimy ofertę specjalnie dla was.